Bo życie w szkole nigdy nie jest nudne!!!
Zapraszamy na nowy sezon "Szkoły"!
Życie nastolatków nie znosi nudy! Burzliwe historie miłosne, szkolne przyjaźnie wystawione na poważną próbę, kłopoty z nauczycielami i alkoholowe wybryki to doświadczenia z trudnego okresu dorastania.Wiosna przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów serialu.

Jeden z najpopularniejszych szkolnych podrywaczy, Arek Daniluk, wreszcie trafi na dziewczynę swoich marzeń i postanowi ustatkować się!Serce Arka zdobędzie Ala, nowa i atrakcyjna dziewczyna, która dołączy do licealistów. To właśnie dla niej dotychczasowy łamacz szkolnych serc postanowi zmienić swoje życie. Po raz pierwszy Arek będzie chciał stworzyć poważny związek, oparty na uczuciu i wierności. Czy Ala doceni jego starania? Czy będzie to prawdziwa miłość?Licealiści zmierzą się także z poważnymi sprawami, takimi jak niespodziewana ciąża, poszukiwanie swojej orientacji seksualnej czy ciężka choroba jednej z uczennic. Pojawią się pierwsze marzenia o wielkiej karierze oraz sukcesie.

"Szkoła""Szkoła"

Do ostrej rywalizacji dojdzie pomiędzy zakochanymi w sobie uczniami – Jadzią Stefaniaki Błażejem Sobalskim. Zazdrosna dziewczyna zniszczy innowacyjny wynalazek swojego ukochanego, który miał pomóc chorym na cukrzycę.W „Szkole” pojawi się również praktykant,dotychczasowy korepetytor Elizy Starzewskiej.Uczennica będzie miała nadzieję, że dzięki wcześniejszej znajomości poprawi swoje oceny z matematyki. Gdy student odmawia, zdesperowana nastolatka postanawia go szantażować. Oskarża praktykanta o molestowanie seksualne!

Radek Pestka w "Szkole"!!!